Komodity

Investování do fyzických komodit je naše specializace a tato oblast patří mezi nejrychleji rostoucí v naší společnosti. Díky našim exkluzivním produktům jsem schopni pro vás připravit spoření do komodit již od 100 Kč měsíčně. Pro své klienty také slitky zpětně vykupujeme za velmi výhodných podmínek. V případě měnových problémů tak můžete snadno zajistit chod Vaší domácnosti prodejem vašich slitků.

Investiční slitky drahých kovů či pamětní mince jsou také skvělým dárkem pro Vaše blízké !

Pořídit svou první investici nebo hodnotný dárek pro vaše blízké můžete hned teď! Aktuální ceny a naši kompletní nabídku naleznete na našem e-shopu:
http://twicz.com/eshop/

komodity zlato

Zlato

Investiční zlato je specifická forma zlata, která slouží jako bezpečná forma k uložení peněžního kapitálu.
Jedná se o:

Zlaté cihly (slitky) o ryzosti 999,9/1000 – 24 karátové zlato, nejvyšší možný obsah zlata v investičním kovu, tj. ryzí zlato. Investiční zlaté slitky jsou opatřeny puncem (značkou rafinerie), číselným vyjádřením hmotnosti a číslem. Ražené zlaté slitky jsou baleny v průhledném plastovém obalu s přiloženým certifikátem. Lité zlaté slitky (malé ingoty), mohou být opatřeny samostatným papírovým certifikátem.

komodity stribro

Stříbro

Investiční stříbro je specifická forma stříbra, která slouží jako bezpečná forma k uložení peněžního kapitálu.
Jedná se o:

Stříbrné cihly (slitky) o ryzosti 999/1000 – nejvyšší možný obsah stříbra v investičním kovu. Investiční stříbrné slitky jsou opatřeny puncem (značkou rafinerie), číselným vyjádřením hmotnosti a číslem. Ražené stříbrné slitky jsou baleny v průhledném plastovém obalu s přiloženým certifikátem.

komodity platina

Platina

Platina, chemická značka Pt, lat.Platinum, je velmi těžký a chemicky mimořádně odolný drahý kov stříbřitě bílé barvy. Lidově bílé zlato. Ušlechtilý, odolný, kujný a tažný kov, elektricky i tepelně středně dobře vodivý. V přírodě se vyskytuje zejména ryzí.

Název platina vznikl jako zdrobnělina ze španělského slovaplata (stříbro), do češtiny ho můžeme přeložit jako stříbříčko. Snadno se rozpouští v lučavce královské a pomalu se rozpouští i v kyselině chlorovodíkové za přítomnosti vzdušného kyslíku nebo peroxidu vodíku. Společně s osmiem a iridiem patří k prvkům s největší známou hustotou.

komodity mince

Mince a medaile

Zlaté investiční mince jsou v poslední době považovány za jednu z nejoblíbenějších a nejjistějších investic. Tyto mince jsou raženy státem kontrolovanými mincovnami a jejich ryzost je v souladu s legislativou většiny států.

kontakt

X

Kontaktujte nás

Telefonní kontakt: +420 774 750 022