KREDITNÍ KARTY

Srovnání kreditních karet

Kreditní karta Vám umožní mít neustále při ruce rychlou finanční rezervu. Je však také potřeba ji správně využívat a minimalizovat tak náklady s ní spojené. Na českém trhu existuje široká nabídka kreditních karet a nemusí tak být snadné se v ní orientovat. Pokud chcete, poradit s výběrem kreditní karty stačí nás jednoduše kontaktovat přes formulář a náš poradce Vás bude v nejbližší době kontaktovat.

kreditní karty

Kompletní přehled výhod kreditní karty:

Bezkontaktní kartaOdměna až 2 % z každého nákupu doma i v zahraničí Z každé platby kreditní kartou získáváte odměnu až 2 % v hodnotě až 1 000 Kč měsíčně.

Bezkontaktní kartaDalší slevy až 25 % u obchodních partnerů Kreditní karta Vám umožní využívat atraktivních slev a výhod u partnerů programu Citi Club z oblasti gastronomie, nakupování, sportu, cestování, zdraví a péče o tělo.

Bezkontaktní kartaNízké splátky Splácejte tolik, kolik Vám vyhovuje - minimálně 3,2 % z vyčerpaného kreditního limitu (min. 200 Kč).*

Bezkontaktní kartaAž 55 dní bezúročného období na platby kreditní kartou Pokud uhradíte celou výši aktuálního zůstatku z kartového účtu v rámci bezúročného období, které trvá až 55 dní, neplatíte žádný úrok z dlužné částky.

Bezkontaktní kartaČtyři dodatkové karty zdarma pro Vaše blízké Podělte se o výhody kreditní karty Citi Life i se svými blízkými. Ke každé hlavní kartě Vám v rámci schváleného kreditního rámce vydáme až čtyři dodatkové karty pro Vaše blízké, u kterých neplatíte žádný měsíční poplatek.

Bezkontaktní kartaBezkontaktní karta a nálepka Všechny kreditní karty jsou bezkontaktní a umožňují tak rychlé, pohodlné a bezpečné nákupy. Placením bezkontaktní kartou ušetříte Váš čas a navíc nemusíte dát kartu z ruky.

Bezkontaktní kartaKreditní limit ve výši až trojnásobku Vašeho čistého měsíčního příjmu S kreditní kartou můžete provádět platební transakce do výše schváleného kreditního limitu.

Bezkontaktní kartaExkluzivní výhody pro klienty – pro cestovatele Se svou kreditní kartou můžete využívat exkluzivních výhod v nejrůznějších hotelech po celém světě.

kontakt


Uklidová služba    Reality     Karta

Copyright © 2015 aps-international.cz

X

Kontaktujte nás

Telefonní kontakt: +420 774 750 022