X

Kontaktujte nás

Telefonní kontakt: +420 774 750 022

SPOŘENÍ

Ať s chcete zajistit na stáří čí zajistit Vaše děti do budoucna? Spoření do drahých kovů je jedna z možností, kterou byste neměli opomenout. Jedná se o důležitý doplněk například ke stavebnímu spoření nebo penzijnímu připojištění, který bohužel bývá v České Republice naprosto opomíjen. Na rozdíl od finančních produktů sice nenabízí tak zajímavé zhodnocení, zato ale poskytuje nejvyšší úroveň zachování hodnoty a ochrany proti inflaci. Při spoření do fyzických kovů, získáváte tyto komodity přímo do svých rukou a žádná banka, stát či ekonomická krize Vás nemůže o takto uložené peníze připravit.

spoření

Co je to spoření

Spoření je pravidelné ukládání peněz na bankovní účet či spořící vklad, kde jsou prakticky bez rizika úročeny předem známou úrokovou sazbou.

Při spoření se předpokládá, že peníze budou použity v budoucnu. Pro nás nejsou vhodné jen díky úrokům, ale také díky státním příspěvkům, na které máme nárok a na daňové úlevy. Státní příspěvky ale stát poskytuje pouze při dané výši a délce spoření.

Spoření spočívá v odložení spotřeby a uložení finančních prostředků. Vzniknou tedy úspory a příjmy se neutrácejí. Každý majitel svých úspor se tak rozhodne jejich využije. Při zavádění úspor je třeba si zvážit dva faktory: čas, za který budou peníze opět k dispozici majiteli, a výši úrokové mír, kterou se budou peníze zhodnocovat. Můžeme spořit krátkodobě, střednědobě nebo dlouhodobě a měli bychom mít pokryty všechny tyto horizonty.

Krátkodobé spoření slouží jako vytvoření jakési finanční rezervy při případě nějaké nečekané události jako je například ztracení zaměstnání či jakékoliv nečekané výdaje na živobytí apod.. Tato rezerva by měla mít výšku alespoň 3 měsíční platy. Výhodou je, že úspory by měly být co nejrychleji k dispozici při výběru. Běžné účty vynášejí velmi málo jedná se v desetinách procenta. Tyto spořicí účty bývají nabízeny bez poplatků a omezení.

Střednědobé spoření představuje dobu několik měsíců či let. Častokrát je spojeno za účelem například spoření na dovolenou, koupě auta či přestavba bytu. Zde se vyplatí termínovaný vklad, což je jednorázový vklad na účet, na kterém se úročí peníze podle úrokové sazby. Výhodou střednědobého spoření je garance úrokové sazby. Výběr peněz však trvá ale déle, při výběru ihned se platí různé poplatky.

Dlouhodobé spoření se používá hlavně na spoření do budoucna jako šetření na stáří či šetření na studium pro děti apod.. Jedná se o spoření trvající několik let např. stavební spoření. Je třeba si všímat likviditu, výnosnost a hlavně bezpečnost prostředků a jakou máme jistotu výnosu. Samozřejmě nesmíme zapomenout na případně omezení ale to už závisí na konkrétním

SPOŘENÍ DO ZLATA, STŘÍBRA, PLATINY

Jak to funguje:

 1. předáme Vám všechny důležité informace a pomůžeme s vypracováním parametrů spoření "na míru" pro Vás
 2. vyberete preferovaný drahý kov a velikost slitku, který budete průběžně nakupovat a odebírat
 3. zvolíte si částku, kterou chcete naspořit a zároveň si nastavíte měsíční úložku spoření
 4. po obdržení měsíční platby fixujeme cenu a nakupujeme drahý kov na Váš materiálový účet
 5. při dospoření ceny slitku Vám jej fyzicky předáme
 6. slitek můžete kdykoliv prodat, garantujeme Vám jeho výkup
 7. zdarma máte možnost mimořádných vkladů
 8. Váš účet můžete sledovat on-line 24 hodin denně

Proč spořit v drahých kovech:

 • drahé kovy slouží jako ochrana před inflací a ke zhodnocení finančních prostředků
 • je to smysluplná ochrana Vašeho majetku, který máte zcela pod kontrolou
 • vše je zcela diskrétní
 • nemusíte investovat větší finanční prostředky najednou, přesto máte výhodnou cenu
 • díky spoření jsou drahé kovy dostupné pro všechny
 • uchování hodnoty úspor do budoucna, výborné zajištění na důchod
 • Váš majetek je nezávislý na státu či měně

kontakt


kontakt
Uklidová služba    Reality     Karta facebook twitter google plus instagram

Copyright © 2015 aps-international.cz